FUVIGLM09

Oczekujemy na odpowiedź i deklarujemy

PDFDrukujEmail

niedziela, 15 października 2017 19:16

PANIE DYREKTORZE KROŚNIEŃSKIEGO SZPITALA
dr inż. Piotr Lenik!
Jesteśmy z Panem!
Od początku Kampanii, z założenia - po jej finał!

Nigdy nie myślałam rozpoczynając "Kampanię, nad którą przypięłam różową wstążkę" - że będziemy mogli realizować się w tak szerokim obszarze potrzeb krośnieńskiej lecznicy. Z wdzięcznością dla Pana za utrzymanie poziomu zarządzania ekonomicznego, z uznaniem i szacunkiem dla kadry medycznej każdego poziomu - i z żalem do organu prowadzącego - do Marszałka Województwa Podkarpackiego, za bezduszną niefrasobliwość  - bo cóż? pewnie nie da się zmierzyć ogromu niewykonanych badań ratujących życie kobiet z Podkarpacia - spokój sumienia? Honor? - ech !!!! Decydenci, takimi wartościami - nie zawracają sobie głowy!

15.10.2016 r. - jeszcze tylko kilkanaście godzin - i mija rok - od rozpoczęcia naszych heroicznych starań o zakup mammografu, chociaż dawno już minęło 3 lata bez tego urządzenia.

Szanowny Panie Marszałku Województwa Podkarpackiego! Proszę popatrzeć na to zdjęcie; tak żegnają się dzieci na Onkologii ze swoimi Matkami - i w tym miejscu, pozostawiam Pana w cichej ciszy, bez komentarza .....

Społeczna zbiórka pieniędzy na zakup mammografu, nadal trwa - prosimy - wpłacajcie na konto.

PL 78 8642 1083 2002 7101 6085 0002
SWIFT POLUPLPR

Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko"
38-400 Krosno, ul. Sienkiewicza 2, Polska
www.czyndobro.org.pl

z tytułem wpłaty:
na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala.


PROSZĘ ! UDOSTĘPNIAJCIE PAŃSTWO TEN LINK :) to nic nie kosztuje

 

OCZEKUJEMY NA ODPOWIEDŹ!

PDFDrukujEmail

niedziela, 15 października 2017 19:11

Przegranej boi się tylko ten, kto nie ma w sobie woli zwycięstwa. Woli walki! Społeczna zbiórka pieniędzy na zakup mammografu, nadal trwa - prosimy - wpłacajcie na konto.PL 78 8642 1083 2002 7101 6085 0002
SWIFT POLUPLPR

Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko"
38-400 Krosno, ul. Sienkiewicza 2, Polska
www.czyndobro.org.pl

z tytułem wpłaty:
na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala.


PROSZĘ ! UDOSTĘPNIAJCIE PAŃSTWO TEN LINK :) to nic nie kosztuje

   

Przekazanie darów dla dzieci poszkodowanych po nawałnicach huraganowo - burzowych

PDFDrukujEmail

niedziela, 15 października 2017 19:01

Wszystkie kredki, flamastry, linijki, zeszyty, papiery kolorowe i bibuły trafiły do Stowarzyszenia po weselu Ewy i Łukasza, w darze od Ich Gości. Uchwałą Zarządu zostały przekazane dla dzieci poszkodowanych w wyniku nawałnic burzowych do Gminy Parchowo k. Szczecina.

 

Więcej...

   

Pobyt społeczności Żydowskiej z Hajfy na Krośnieńskiej Starówce

PDFDrukujEmail

niedziela, 15 października 2017 18:30

Podczas spotkania na Krośnieńskiej Starówce, na Kirkucie w Krośnie i rodzinnym na swój sposób - bo tam została ocalona - Cesia Reem - Odrzykoniu - padało wiele wartościowych słów prawdy!

Prawdy słowami i historią zapisanej - pewnie jednej z wielu, wielu tysięcy! Każdy koniec, początek i każdy ciąg dalszy - .....


 

Więcej...

   

W DARZE DLA KROŚNIEŃSKIEGO SZPITALA

PDFDrukujEmail

wtorek, 10 października 2017 18:08

Światowy Festiwal Sztuki "GENESIS" Krosno 2017 Wielka Gala Muzyki Filmowej i Wielki Finał. Sala Koncertowa RCKP w Krośnie wypełniona po brzegi! Wszyscy Państwo obecni - daliście wyraz godnej sprawie. Wyjątkowi wszyscy Goście na widowni, wyjątkowy wieczór i wyjątkowa oprawa artystyczna. PIĘKNA SPRAWA! - warta każdego starania!


Więcej...

   

Strona 1 z 55