FUVIGLM09

GDZIE CZŁOWIECZEŃSTWO?

PDFDrukujEmail

Panie Marszałku!

W samo południe, wyruszyliśmy spod Hotelu Nafta w Krośnie, kontynuując program "Kampanii, nad którą przypięłam różową wstążkę". Ze znakiem pokoju w tle – idziemy – przypomnieć się Panu Marszałkowi. Nasz Marsz, to największa akcja społeczna w obronie zdrowia i życia ludzkiego. Zwrócenie uwagi na aktualne problemy krośnieńskiego szpitala. Zatrzymanie procesu jego degradacji. 


STOP!!!!! WSZYSTKIM MANIPULACJOM – HIPOKRYZJI – BY ZNIECHĘCIĆ NASZE SERCA. Powiem więcej – polityka – nie powinna deprecjonować społecznych przedsięwzięć. Bo to już nie jest wtedy polityka – tylko smutne przeciąganie liny, z góry skazane na niepowodzenie!!!!!

Pomagajmy bliźniemu, zamiast nim gardzić. I właśnie dzisiaj, w tak pięknym czasie Adwentu – po chwili refleksji – słowa o dobroduszności i współczuciu, powinny zamienić się w czyn!!!!! Czy człowieczeństwo jest już tylko tym, co wskaże nam dzisiejszy model życia i Ci, którzy na niego wpływają...? Gdzie nasza empatia? Gdzie współodczuwanie? GDZIE  CZŁOWIECZEŃSTWO?

Dziękuję Panu Tadeuszowi Majchrowiczowi Zastępcy Przewodniczącego Krajowej Komisji NSZZ Solidarność i Panu Bronisławowi Baranowi Viceprezydentowi Miasta Krosna - za poparcie naszej Kampanii. Solistce Pani Izabeli Drobek i Kapeli Pogórzanie - za artystyczna oprawę Marszu. Policji i Straży Miejskiej, za zabezpieczenie. Tomaszowi Małeckiemu i Dariuszowi Soleckiemu - za fotograficzny zapis tego ważnego wydarzenia oraz Wszystkim Uczestnikom Marszu.

Kamila Bogacka
Prezes ZarząduFot. Tomasz Małecki