FUVIGLM09

Gdzieś natknęłam się na tę myśl

PDFDrukujEmail

„Bądź dobry dla innych ludzi gdy wspinasz się do góry, ponieważ spotkasz ich gdy będziesz spadał w dół” – gdzieś natknęłam się na tę myśl - Wszyscy mamy taki czas, kiedy pniemy się w górę. Ale przychodzi i taki , kiedy życie wystawia nas próby. Trudne momenty nie omijają nikogo!


Prędzej, czy później, w takiej czy innej konfiguracji trzeba będzie się z nimi skonfrontować. "Kampania, nad która przypięłam różową wstążkę" jest zaproszeniem do patrzenia na świat - dalekosiężnym, strategicznym spojrzeniem. To niezwykle wyjątkowa akcja społeczna - z założenia przekierowana na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala. Dzisiaj rozwinęła się w wielu aspektach dotyczących krośnieńskiej lecznicy. Piszę o nich do Marszałka Województwa Podkarpackiego, zwracając się jednocześnie o wyznaczenie terminu spotkania w celu szukania rozwiązań na zaistniałą, krzywdzącą nas sytuację.

Mam wielką nadzieję, na ustawową odpowiedź z zaproszeniem na spotkanie. W odbiorze społecznym Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" zajmuje czołowe miejsce obok innych organizacji pozarządowych na rzetelność i skuteczność swojej aktywności. Tym wszystkim, którzy trwają z nami dla dobra sprawy - dziękuję.

"Niektóre kontakty rozluźniły się" i zabrakło tej atmosfery wspólnego działania dla perspektywy rozwojowej naszego szpitala. W pełni rozumiemy wszystkie transformacje myślenia. Tym samym wykrystalizowała się sytuacja na zupełnie bezinteresowny i bezkompromisowy charakter społecznego działania. Dynamika, pomysłowość i wspólnota interesu - to nas powinno absolutnie połączyć - zjednoczyć - bez względu na wiek, płeć i piastowaną funkcję w urzędzie.