FUVIGLM09

TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE ICH MŁODZIEŻY CHOWANIE

PDFDrukujEmail

- powiedział Hetman Jan Zamoyski - czy miał rację? Wolontariusze Stowarzyszenia "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" są odpowiedzią i jasnym tego przekazem. Dziękuję Szanowny Panie Dyrektorze - dr inż. Piotr Lenik za docenienie naszej obecności podczas IV Gali Medycznej i uhonorowanie niniejszym listem postawy młodych ludzi!


Konstrukcja mocnego, odpornego kręgosłupa, to przede wszystkim dobry przykład, wymagania i solidna edukacja.  Od wielu lat, uczestniczą w tym procesie, wspierając wolontarystycznie działania naszej organizacji. Od 15.10.2016 r. z zaufaniem stanęli jak mur, przy założeniach "Kampanii, nad która przypięłam różową wstążkę" - nie tylko jednej z największych akcji społecznych na rzecz ratowania ludzkiego życia, ale również jednej z najmocniejszych - funkcji wychowawczej.


A więc - w kontekście tej kampanii -  Szanowni Państwo decydenci - jakim przykładem świecicie ????? Jakie mamy młodzieży chowanie ????? - i w tym miejscu, pozostawiam chwilę ciszy, bez komentarza ..... (zresztą nie spodziewam się wielu komentarzy .....).

Społeczna zbiórka pieniędzy na zakup mammografu/ sprzętu diagnostycznego - nadal trwa - prosimy - wpłacajcie na konto.

PL 78 8642 1083 2002 7101 6085 0002
SWIFT POLUPLPR
Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko"
38-400 Krosno ul. Sienkiewicza 2 Polska
www.czyndobro.org.pl
z tytułem wpłaty: jak wyżej - na zakup mammografu/ sprzętu diagnostycznego dla krośnieńskiego szpitala.

PROSZĘ! UDOSTĘPNIAJCIE PAŃSTWO TEN LINK :)
to nic nie kosztuje