FUVIGLM09

Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi....

PDFDrukujEmail

23 lipca br. Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" skierowało Apel do Parlamentarzystów z Krosna: Babinetz Piotr Poseł na Sejm R.P., Frydrych Joanna Poseł na Sejm R.P., Piotrowicz Stanisław Poseł na Sejm R.P. - treść poniżej - Niestety! Do tej pory, nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi! WARTO UDOSTĘPNIĆ!

**************************************************************

Stowarzyszenie „Czyń Dobro, Mimo Wszystko"
ul. Sienkiewicza 2 , 38-400 Krosno
www.czyndobro.org.pl Krosno, dnia 23 lipiec 2017 r.
+ 48 512 160 272

APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW - POSŁÓW NA SEJM R.P. – ZIEMI KROŚNIEŃSKIEJ
Atomizacja – to takie trzęsienie ziemi – kiedy wszystko zaczyna się sypać - blokując drogi ewakuacji!
NIE DAJMY SIĘ ZASKOCZYĆ!

Babinetz Piotr, Frydrych Joanna, Piotrowicz Stanisław
Posłowie na Sejm R.P.

15.10.2016 r. Stowarzyszenie „ Czyń Dobro, Mimo Wszystko" otworzyło działanie społecznej „Kampanii nad, która przypięłam różową wstążkę" - akcji skierowanej na udzielenie szeroko rozumianego wsparcia dla Dyrekcji Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala im. Jana Pawła II, w kwestii zakupu mammografu. Wszechstronnie rozwinięty przez nas program kampanii, dzisiaj dotyka niepokojącej sytuacji w sprawie poziomu w „sieci szpitali" dla krośnieńskiej lecznicy, oraz odrzuconego w tej sprawie protestu - jako środka odwoławczego, przez NFZ/O Rzeszów.

Wnioskujemy o podjęcie realnych i skutecznych działań w staraniach środowiska krośnieńskiego, w sprawie zakupu mammografu, oraz przyznania dla Wojewódzkiego Podkarpackiego szpitala im. Jana Pawła II, zasłużonego III poziomu w „sieci szpitali". Sprawa zakupu mammografu w wymiarze finansowym jest drobna! w skali nie tylko państwa, ale naszego województwa. Temat kategoryzacji szpitala, winien być sprawą honoru – Państwa Posłów! Jest to sprawa obywatelska mieszkańców Powiatu Krośnieńskiego, ale tez i prestiżowa dla Posłów bieżącej i przyszłej kadencji!

Stowarzyszenie „Czyń Dobro, Mimo Wszystko" od wielu lat i na wielu płaszczyznach, reprezentuje społeczeństwo Ziemi Krośnieńskiej. Rozliczne społeczne akcje, zawsze kojarzone są z kawałkiem tej ziemi. Występujemy w imieniu Państwa wyborców, którzy udzielili Wam pełnego poparcia do reprezentowania ich w Parlamencie. Głęboko wierzymy, że dołoży Pan, Panie Pośle - na szczeblu centralnym, wszystkich skutecznych działań, wspierając społeczną inicjatywę, służącą miejscowemu społeczeństwu. Nasza obecna Kampania, związana z ochroną zdrowia i życia społeczeństwa Regionu, świadczeń medycznych na wysokim poziomie – jest tego – niepodważalnym przykładem.

Składam te interwencję, reprezentując Stowarzyszenie „Czyń Dobro, Mimo Wszystko" – ale podpisuję ją również, jako kontynuatorka wielopokoleniowej historii krośnieńskiej i pacjentka krośnieńskiego szpitala, w którym ubiegłego roku, w stanie krytycznym – uratowano mi życie. W możliwie krótkim czasie, oczekujemy odpowiedzi na adres Stowarzyszenia.

Kamila Bogacka
Prezes Zarządu